بایگانی برای دسته "پرونده بیماران درمان شده"

نارسایی کلیه درمان شده

بدون نظر

 

 

بیمار خانم ن . عیسی زاده بعلت نارسایی هر دو کلیه خود به پزشکان متخصص و فوق تخصص کلیه و مجاری ادرار در شهرستان اردبیل مراجعه می نمایند. بعلت بالا بودن اوره خون ایشان حدود 210 و کراتنین 7.2 پزشک فوق تخصص کلیه و مجاری ادرار آقای دکتر ب.ب شهرستان اردبیل تصمیم به گذاشتن شانت در دست چب این بیمار گرفته و عمل شانت گذاری توسط پزشک جراح عروق انجام میگیرد. بیمار با وجود گذاشتن شانت از انجام دیالیز خودداری نموده ودر تاریخ 92/11/19 به اینجانب مراجعه نمودند. اینجانب بلافاصله درمان نارسایی کلیه بیمار را با اصلاح تغذیه و داروهای گیاهی خود شروع نمودم که در تاریخ 92/12/04 ( یعنی بعداز دو هفته ) اوره خون ایشان از 210 به 142 و کراتینین از 7.2 به 5.6 رسید ، و با ادامه اصلاح تغذیه و داروی گیاهی اوره ایشان بعداز دو هفته دیگر به 105 و کراتنین به 2.6 رسید. هم اکنون اوره و کراتنین بیمار در حد نرمال می باشد و ایشان بدون انجام دیالیز و بر خلاف نظر پزشکان به اصطلاح فوق تخصص که ادعا می نمودند ، هیج راهی جز دیالیز وجود ندارد ، در سلامتی کامل بسر می برد !

برای دانلود فیلم درمان بیماری نارسایی کلیه خانم ن. عیسی زاده کلیک کنید.

برای دانلود فیلم درمان بیماری نارسایی کلیه خانم ن. عیسی زاده به زبان آذری کلیک کنید.

——————————————————————————————————-

بیمار خانم گ. مرادیان که از 15 سال پیش دچار بیماری دیابت شدند و از 3 سال پیش بعلت غیر قابل کنترل بودن قند خون انسولین روزانه 30 واحد صبح و 30 واحد شب تزریق می کردند که قند خون ایشان با وجود تزریق انسولین صبح ناشتا 300 میلی گرم در دسی لیتر بوده است. خانم مرادیان از 5 ماه پیش دچار نارسایی کلیه شدند که اوره خون ایشان به 203 ، کراتنین به 3.2 و پتاسیم 5.6 رسیده بوده و بعلت نارسایی کلیه در بیمارستان غیاثی تهران بستری شدند. پزشکان متخصص کلیه و متخصص داخلی بیمارستان غیاثی تهران بعلت غیر قابل درمان بودن بیماری دیابت و نارسایی کلیه ایشان را آماده دیالیز کرده بودند که ایشان در تاریخ 93/03/13 به اینجانب مراجعه نمودند و بلافاصله تحت درمان داروی گیاهی و اصلاح تغذیه قرار گرفتند. هم اکنون خانم مرادیان تزریق انسولین خود را قطع نمودند و قند خون ناشتا حدود 110 و دو ساعت بعداز غذا حدود140 میلی گرم در دسی لیتر دارند. اوره خون ایشان از 203 به 20 رسیده و کراتنین از 3.6 به 1.2 و پتاسیم از 5.6 به 4.8 رسیده است ، ودر سلامتی کامل بسرمی برند ( البته به یاری خداوند متعال ، الحمدالله رب العالمین ).

برای دانلود فیلم درمان دیابت وابسته به انسولین و نارسایی کلیه خانم گ. مرادیان لطفا اینجا کلیک کنید.

————————————————————————————————————————————————

بیمار آقای ع. مهری که از 4 سال پیش مبتلا به بیماری دیابت شده و بعلت عدم تاثیر داروهای شیمیایی ضد دیابت به تزریق انسولین روی آورده بودند.بیمار اظهار می دارد که این اواخر با وجود تزریق انسولین قند خون ایشان تحت کنترل نبوده و قند خون  ایشان بالای 280 میلی گرم در دسی لیتر رسیده بود. بیمار حدود 4 ماه پیش دچار بیماری فشار خون و نارسایی کلیه شده بودند و قبل از مراجعه به بنده کراتنین 3.9 و اوره 60 داشتند. بیمار در تاریخ 94/01/18 به اینجانب برای درمان بیماری دیابت مراجعه نمودند و بلافاصله تحت درمان اینجانب قرار گرفتند که بنابه اظهارات بیمار،  ایشان فقط 3 روز بعداز شروع رژیم درمانی دیابت انسولین خود را قطع کردند و هم اکنون قند خون ناشتای ایشان 90 و دو ساعت بعداز غذا ی ایشان 98 میلی گرم در دسی لیتر است و کراتنین ایشان از3.9 به 0/9 و اوره ایشان از 60 به 25 رسیده است و هم اکنون تمام داروهای شیمیایی خود را قطع نموده و در بهبودی کامل بسر می برند.

برای دانلود فیلم درمان دیابت وابسته به انسولین و نارسایی کلیه آقای ع. مهری لطفا اینجا کلیک کنید.