بایگانی برای دسته "دیابت درمان شده"

دیابت درمان شده

بدون نظر

برای دانلود فیلم درمان دیابت نوع یک کودک ۱۲ ساله لطفا کلیک کنید.برای دانلود درمان دیابت نوع یک با نارسایی کلیه لطفا اینجا کلیک کنید

——————————————————————————————————————————————————-

درمان دیابت نوع یک (وابسته به انسولین )
بیمار آقای ع کزازی ۱۶ ساله که در تاریخ ۹۳/۰۱/۱۶ مبتلا به بیماری دیابت نوع یک گشته و در همان تاریخ توسط پزشک معالج خود شروع به تزریق انسولین نموده است.متاسفانه بیمار با وجود تزریق انسولین قند خون بالای ۳۱۱ میلی گرم در طول روز داشته و به علت عدم کنترل قند خون خود در تاریخ ۹۳/۰۸/۰۲ به اینجانب مراجعه نمودند و در همان تاریخ تحت درمان بنده قرار گرفتند. بیمار در حدود یک هفته پس از شروع رژیم مخصوص دیابت و دمنوش دیابت انسولین خود را قطع نموده و هم اکنون قند خون ناشتای ایشان ۸۹ و قند خون دو ساعت بعد از غذای ایشان ۱۲۵ می باشد.میزان تریگلیسرید بیمار از ۳۶۷ به ۱۱۹ و گلسترول از ۲۲۲  به  ۱۵۹ رسیده است

برای دانلود فیلم درمان بیماری دیابت نوع یک (وابسته به انسولین ) لطفا اینجا کلیک کنید.!

برای دانلود فیلم درمان بیماری دیابت وابسته به انسولین  لطفا کلیک کنید.

 

—————————————————————————————————————————————————————————————————————-

درمان دیابت وابسته به انسولین با نارسایی کلیه

بیمار آقای ع. مهری که از ۴ سال پیش مبتلا به بیماری دیابت شده و بعلت عدم تاثیر داروهای شیمیایی ضد دیابت به تزریق انسولین روی آورده بودند.بیمار اظهار می دارد که این اواخر با وجود تزریق انسولین قند خون ایشان تحت کنترل نبوده و قند خون  ایشان بالای ۲۸۰ میلی گرم در دسی لیتر رسیده بود. بیمار حدود ۴ ماه پیش دچار بیماری فشار خون و نارسایی کلیه شده بودند و قبل از مراجعه به بنده کراتنین ۳٫۹ و اوره ۶۰ داشتند. بیمار در تاریخ ۹۴/۰۱/۱۸ به اینجانب برای درمان بیماری دیابت مراجعه نمودند و بلافاصله تحت درمان اینجانب قرار گرفتند که بنابه اظهارات بیمار،  ایشان فقط ۳ روز بعداز شروع رژیم درمانی دیابت انسولین خود را قطع کردند و هم اکنون قند خون ناشتای ایشان ۹۰ و دو ساعت بعداز غذا ی ایشان ۹۸ میلی گرم در دسی لیتر است و کراتنین ایشان از۳٫۹ به ۰/۹ و اوره ایشان از ۶۰ به ۲۵ رسیده است و هم اکنون تمام داروهای شیمیایی خود را قطع نموده و در بهبودی کامل بسر می برند.

برای دانلود فیلم درمان دیابت وابسته به انسولین و نارسایی کلیه لطفا اینجا کلیک کنید.

————————————————————————————————————————————————

——————————————————————————————————————————————–

 درمان بیماری دیابت وابسته به انسولین با گرفتگی عروق قلبی

بیمار خانم خ . افسری که از ۱۰ سال پیش مبتلا به بیماری دیابت شدند و از ۵ سال پیش انسولین تزیق می کردند. ایشان از یک سال پیش بعلت گرفتکی ۳ عدد از عروق قلبی و نارسایی قلبی قادر به حرکت نبوده و حتی نمی توانستند پله های خانه خودشان را هم بالا بروند و بنابه تصمیم پزشکان متخصص قلب خود ، می بایستی ایشان بعلت خطر زیاد سکته قلبی در عرض ۳ روز تحت عمل جراحی باز قلب قرار می گرفتند. ولی بعلت مخالفت شوهر ایشان تحت عمل جراحی باز قلب قرار نگرفتند و در تاریخ ۰۳/۱۵ /۹۳ به اینجانب مراجعه نموده و تحت درمان گیاهی مخصوص بیماری دیابت و گرفتکی عروق کرونر قرار گرفتند که الحمدالله انسولین خود را قطع نموده و فعلا هیچگونه ناراحتی قلبی و عروقی ندارند.

 برای  دانلود  فیلم درمان دیابت وابسته به انسولین با گرفتگی عروق قلبی لطفا کلیک نمایید

————————————————————————————————————————————————

درمان دیابت وابسته به انسولین با نارسایی کلیه

بیمار خانم گ. مرادیان که از ۱۵ سال پیش دچار بیماری دیابت شدند و از ۳ سال پیش بعلت غیر قابل کنترل بودن قند خون انسولین روزانه ۳۰ واحد صبح و ۳۰ واحد شب تزریق می کردند که قند خون ایشان با وجود تزریق انسولین صبح ناشتا ۳۰۰ میلی گرم در دسی لیتر بوده است. خانم مرادیان از ۵ ماه پیش دچار نارسایی کلیه شدند که اوره خون ایشان به ۲۰۳ ، کراتنین به ۳٫۲ و پتاسیم ۵٫۶ رسیده بوده و بعلت نارسایی کلیه در بیمارستان غیاثی تهران بستری شدند. پزشکان متخصص کلیه و متخصص داخلی بیمارستان غیاثی تهران بعلت غیر قابل درمان بودن بیماری دیابت و نارسایی کلیه ایشان را آماده دیالیز کرده بودند که ایشان در تاریخ ۹۳/۰۳/۱۳ به اینجانب مراجعه نمودند و بلافاصله تحت درمان داروی گیاهی و اصلاح تغذیه قرار گرفتند. هم اکنون خانم مرادیان تزریق انسولین خود را قطع نمودند و قند خون ناشتا حدود ۱۱۰ و دو ساعت بعداز غذا حدود۱۴۰ میلی گرم در دسی لیتر دارند. اوره خون ایشان از ۲۰۳ به ۲۰ رسیده و کراتنین از ۳٫۶ به ۱٫۲ و پتاسیم از ۵٫۶ به ۴٫۸ رسیده است ، ودر سلامتی کامل بسرمی برند ( البته به یاری خداوند متعال ، الحمدالله رب العالمین ).

برای دانلود فیلم درمان دیابت وابسته به انسولین و نارسایی کلیه خانم گ. مرادیان لطفا اینجا کلیک کنید.

—————————————————————————————————————————————————————————————————————-

درمان دیابت وابسته به انسولین

بیمار آقای رضایی که از سال ۸۵ دچار بیماری دیابت شدند که بعلت قند خون بالا روزانه ۱۶ واحد انسولین صبح و ۱۶ واحد شب تزریق می کردند و همچنین روزانه ۳ عدد قرص متفورمین مصرف می کردند. آقای رضایی در تاریخ ۹۳/۰۵/۱۴ به اینجانب مراجعه نمودند و تحت درمان بیماری دیابت با اصلاح تغذیه و داروی گیاهی اینجانب قرار گرفتند که ایشان در عرض دو هفته تزریق انسولین و همچنین داروی متفورمین خود را قطع نمودند و هم اکنون قند خون ناشتا بین ۸۵ تا ۹۰ و بعد از غذا حدود ۱۲۰ میلی گرم در دسی لیتر دارند.

برای دانلود فیلم درمان دیابت وابسته به انسولین آقای رضایی لطفا اینجا کلیک کنید.

————————————————————————————————————————————————

درمان بیماری دیابت نوع دو

بیمار آقای زاکری که از سال ۸۷ مبتلا به بیماری دیابت گشته و علارغم مصرف داروهای ضد دیابت با دوز بالا و پرهیزات شدید غذایی، قند خون بالای ۳۰۰ تا ۴۰۰ داشته اند . بیمار پس از مراجعه به اینجانب تحت رژیم غذایی مخصوص دیابت و دمنوش های دیابت قرار گرفتند و هم اکنون قند خون ناشتای بین ۷۰ تا ۱۲۰ و دو ساعت بعداز غذای زیر ۱۴۰ میلی گرم در دسی لیتر دارند.

برای دانلود فیلم  درمان دیابت نوع ۲ لطفا کلیک کنید.

————————————————————————————————————————————————

درمان بیماری دیابت نوع دو

بیمار آقای مقدم که از ۲۲ سال پیش مبتلا به بیماری دیابت شدند و روزانه ۴ عدد قرص گلی بن گلامید و ۳ عدد فرص متفورمین مصرف می کردند. ولی با وجود مصرف تمامی این داروها قند خون ناشتا ایشان بالای ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلی گرم در دسی لیتر بوده و بنا به پیشنهاد پزشک متخصص غدد ، ایشان می بایستی بعلت مقاوم شدن  بدن شان در برابر این داروها به تزریق انسولین روی بیاورد. ولی ایشان از تزریق انسولین خودداری نموده و در تاریخ ۹۳/۰۸/۱۲ به اینجانب مراجعه نموده و بلافاصله  تحت درمان گیاهی مخصوص دیابت و اصلاح تغذیه قرار گرفتند که هم اکنون ایشان تمام داروهای شیمیای ضد قند خود را قطع نموده و قند خون ناشتا حدود ۹۷ و بعداز غذا زیر ۱۳۰ میلی لیتر در دسی لیتر دارند.

برای دانلود فیلم درمان دیابت نوع۲ لطفا کلیک نمایید.

———————————————————————————————————————————————–

برای دانلود فیلم درمان بیماری دیابت نوع دو لطفا اینجا کلیک کنید.

————————————————————————————————————————————————

درمان دیابت وابسته به انسولین و زخم دیابت
بیمار آقای م روناسی شصت ساله و کارمند که از ۴۰ سالگی مبتلا به بیماری دیابت بوده و از سال ۹۱ انسولین تزریق و همراه آن داروی متفورمین استفاده می کردند، که بنابه اظهارات ایشان قند خون وی علارغم تزریق انسولین و مصرف داروی متفورمین بالای ۳۹۵ بوده است.
بیمار در تاریخ ۹۳/۰۱/۲۱ بعلت زخم دیابتی انگشتان پای راست در بیمارستان جم تهران بستری گردیده ، که پزشکان متخصص تصمیم به قطع انگشتان پای راست ایشان را گرفته بودند. آقای روناسی از قطع انگشتان خود در بیمارستان جم تهران خودداری نموده و در تاریخ ۹۳/۰۲/۳۱ به اینجانب در موسسه حجامت ایران مراجعه نمودند و بلافاصله تحت درمان دیابت و زخم دیابت با داروهای گیاهی مخصوص اینجانب قرار گرفتند. هم اکنون زخم پای بیمار کاملا بهبود یافته و انسولین خود را که روزی ۶۰ واحد تزریق می کردند ، کاملا قطع نموده و قند خون ناشتا ۹۵ و دو ساعت بعداز غذا ۱۲۰ دارند.

برای دانلود فیلم درمان دیابت وابسته به انسولین و زخم دیابت آقای روناسی لطفا اینجا کلیک کنید.

—————————————————————————————————————————————————————————————————————-

درمان بیماری دیابت
بیمار خانم م محمدی ۵۰ ساله و خانه دار ، که از ۴ سال پیش بیماری دیابت گرفته و توسط پزشک متخصص داخلی خود تحت درمان با داروی متفورمین وگلیبن گلامید بوده است. بنابه اظهارت بیمار قند خون ایشان همیشه ناشتا بالای ۱۸۰ و دو ساعت بعد از غذا بالای ۲۷۰ تا ۳۰۰ میلی گرم در دسیلیتر بوده ، با وجودی که داروهای شیمیایی دیابت را مصرف می کرده است.
بیمار همچنین دچار کم کاری تیروئید ، فشار خون بالا ، یبوست ، نفخ شکم ، سابقه دیسک کمر و زانو درد ، ادم پا و سابقه کم خونی ( Hb : 11.2 ) بوده است.
اینجانب دکتر عارف قنبرزاده در تاریخ ۰۸/۰۴/۹۲ اصلاح تغذیه و داروهای گیاهی ضد دیابت بیمار را شروع نموده و به مرور داروهای شیمیایی متفورمین و گلیبن گلامید بیمار را قطع نمودم.
قند خون بیمار در تاریخ ۲۴/۰۴/۹۲ گرفته شد که قند ناشتا ۱۳۶ و دو ساعت بعداز غذا ۱۵۰ میلی گرم در دسیلیتر بود.
قند خون بیمار دوباره در تاریخ ۰۹/۰۷/۹۲ گرفته شد که قند ناشتا ۱۲۶ و دو ساعت بعداز غذا ۱۳۹ میلی گرم در دسیلیتر شد و وزن بیمار از ۹۴ کیلو به ۷۹ کیلو کاهش یافته است.
هم اکنون قند خون بیمار ناشتا ۱۱۳ و دو ساعت بعداز غذا ۱۳۵ میلی گرم در دسیلیتر میباشد و Hb:12.9 می باشد. بیمار حتی داروهای گیاهی خود را از حدود یک ماه پیش قطع نموده است و فعلا هیچ داروی را مصرف نمی کنند.

 

برای دانلود فیلم درمان بیماری دیابت لطفا اینجا کلیک کنید.

——————————————————————————————————————

برای دانلود فیلم درمان دیابت نوع ۲ کلیک کنید.

برای دانلود کلیپ درمان زخم دیابت لطفا کلیک نمایید.


برای دانلود فیلم درمان دیابت نوع یک لطفا کلیک کنید.

برای دانلود فیلم درمان دیابت نوع یک  کودکان لطفا کلیک کنید.


 

دانلود فیلم درمان زخم دیابت با خطر قطع پا شماره یک

دانلود فیلم درمان زخم دیابت با خطر قطع پا شماره دو

دانلود فیلم درمان زخم دیابت با خطر قطع پا شماره سه

 

——————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————