دیابت درمان شده

برای دانلود فیلم درمان دیابت نوع یک کودک ۱۲ ساله لطفا کلیک کنید.


برای دانلود فیلم درمان دیابت نوع یک ( وابسته به انسولین ) کودک ۶ ساله لطفا به اینجا کلیک کنید.


برای دانلود درمان دیابت نوع یک با نارسایی کلیه لطفا اینجا کلیک کنید

——————————————————————————————————————————————————-

درمان دیابت نوع یک (وابسته به انسولین )
بیمار آقای ع کزازی ۱۶ ساله که در تاریخ ۹۳/۰۱/۱۶ مبتلا به بیماری دیابت نوع یک گشته و در همان تاریخ توسط پزشک معالج خود شروع به تزریق انسولین نموده است.متاسفانه بیمار با وجود تزریق انسولین قند خون بالای ۳۱۱ میلی گرم در طول روز داشته و به علت عدم کنترل قند خون خود در تاریخ ۹۳/۰۸/۰۲ به اینجانب مراجعه نمودند و در همان تاریخ تحت درمان بنده قرار گرفتند. بیمار در حدود یک هفته پس از شروع رژیم مخصوص دیابت و دمنوش دیابت انسولین خود را قطع نموده و هم اکنون قند خون ناشتای ایشان ۸۹ و قند خون دو ساعت بعد از غذای ایشان ۱۲۵ می باشد.میزان تریگلیسرید بیمار از ۳۶۷ به ۱۱۹ و گلسترول از ۲۲۲  به  ۱۵۹ رسیده است

برای دانلود فیلم درمان بیماری دیابت نوع یک (وابسته به انسولین ) لطفا اینجا کلیک کنید.!

برای دانلود فیلم درمان بیماری دیابت وابسته به انسولین  لطفا کلیک کنید.

 

—————————————————————————————————————————————————————————————————————-

درمان دیابت وابسته به انسولین با نارسایی کلیه

بیمار آقای ع. مهری که از ۴ سال پیش مبتلا به بیماری دیابت شده و بعلت عدم تاثیر داروهای شیمیایی ضد دیابت به تزریق انسولین روی آورده بودند.بیمار اظهار می دارد که این اواخر با وجود تزریق انسولین قند خون ایشان تحت کنترل نبوده و قند خون  ایشان بالای ۲۸۰ میلی گرم در دسی لیتر رسیده بود. بیمار حدود ۴ ماه پیش دچار بیماری فشار خون و نارسایی کلیه شده بودند و قبل از مراجعه به بنده کراتنین ۳٫۹ و اوره ۶۰ داشتند. بیمار در تاریخ ۹۴/۰۱/۱۸ به اینجانب برای درمان بیماری دیابت مراجعه نمودند و بلافاصله تحت درمان اینجانب قرار گرفتند که بنابه اظهارات بیمار،  ایشان فقط ۳ روز بعداز شروع رژیم درمانی دیابت انسولین خود را قطع کردند و هم اکنون قند خون ناشتای ایشان ۹۰ و دو ساعت بعداز غذا ی ایشان ۹۸ میلی گرم در دسی لیتر است و کراتنین ایشان از۳٫۹ به ۰/۹ و اوره ایشان از ۶۰ به ۲۵ رسیده است و هم اکنون تمام داروهای شیمیایی خود را قطع نموده و در بهبودی کامل بسر می برند.

برای دانلود فیلم درمان دیابت وابسته به انسولین و نارسایی کلیه لطفا اینجا کلیک کنید.

————————————————————————————————————————————————

درمان بیماری دیابت وابسته به انسولین

بیمار آقای م. ایوبی که از ۱۰ سال پیش مبتلا به بیماری دیابت گشته واز ۴ سال پیش بعلت عدم تاثیر قرص های ضد دیابت ، به تزریق انسولین روی آورده بود. بیمار اظهار می دارد که با وجود تزریق روزانه ۷۰ واحد انسولین قند خون ناشتای ایشان روزانه بالای ۳۰۰ میلی گرم در دسی لیتر بوده و فشارخون و چربی خون بالا داشتند ، بطوری که در اواخر قادر به حرکت نبوده و ماهیچه های خود را از دست داده بود. بنابه گفته بیمار ، دکترفوق تخصص ایشان اظهار می داشته که وضعیت جسمانی آقای ایوبی به همین منوال خواهد بود و در آینده بدتر ازاینها خواهد شد و داروهای شیمیایی و انسولین عوارض جانبی خود را روی بیمار خواهد گذاشت! آقای ایوبی در تاریخ ۹۳/۰۹/۱۸ به اینجانب مراجعه نمودند و تحت درمان بنده قرار گرفتند . بیمار در حدود یک هفته پس از شروع رژیم مخصوص دیابت و دمنوش های دیابت ، انسولین و تمام داروهای شیمیایی خود را مانند داروی فشارخون و داروی ضدچربی را قطع نموده و هم اکنون قند خون ناشتا پایین ۱۱۰ و قند خون ۲ ساعت بعداز غذای ایشان زیر ۱۴۰ می باشد و فشار خون نرمال دارند و بنابه گفته بیمار هم اکنون به راحتی پیاده روی می کنند بطوریکه قبلا قادر به حرکت نبودند!

برای دانلود فیلم درمان دیابت وابسته به انسولین لطفاً کلیک کنید.

——————————————————————————————————————————————–

 درمان بیماری دیابت وابسته به انسولین با گرفتگی عروق قلبی

بیمار خانم خ . افسری که از ۱۰ سال پیش مبتلا به بیماری دیابت شدند و از ۵ سال پیش انسولین تزیق می کردند. ایشان از یک سال پیش بعلت گرفتکی ۳ عدد از عروق قلبی و نارسایی قلبی قادر به حرکت نبوده و حتی نمی توانستند پله های خانه خودشان را هم بالا بروند و بنابه تصمیم پزشکان متخصص قلب خود ، می بایستی ایشان بعلت خطر زیاد سکته قلبی در عرض ۳ روز تحت عمل جراحی باز قلب قرار می گرفتند. ولی بعلت مخالفت شوهر ایشان تحت عمل جراحی باز قلب قرار نگرفتند و در تاریخ ۰۳/۱۵ /۹۳ به اینجانب مراجعه نموده و تحت درمان گیاهی مخصوص بیماری دیابت و گرفتکی عروق کرونر قرار گرفتند که الحمدالله انسولین خود را قطع نموده و فعلا هیچگونه ناراحتی قلبی و عروقی ندارند.

 برای  دانلود  فیلم درمان دیابت وابسته به انسولین با گرفتگی عروق قلبی لطفا کلیک نمایید

————————————————————————————————————————————————

درمان دیابت وابسته به انسولین با نارسایی کلیه

بیمار خانم گ. مرادیان که از ۱۵ سال پیش دچار بیماری دیابت شدند و از ۳ سال پیش بعلت غیر قابل کنترل بودن قند خون انسولین روزانه ۳۰ واحد صبح و ۳۰ واحد شب تزریق می کردند که قند خون ایشان با وجود تزریق انسولین صبح ناشتا ۳۰۰ میلی گرم در دسی لیتر بوده است. خانم مرادیان از ۵ ماه پیش دچار نارسایی کلیه شدند که اوره خون ایشان به ۲۰۳ ، کراتنین به ۳٫۲ و پتاسیم ۵٫۶ رسیده بوده و بعلت نارسایی کلیه در بیمارستان غیاثی تهران بستری شدند. پزشکان متخصص کلیه و متخصص داخلی بیمارستان غیاثی تهران بعلت غیر قابل درمان بودن بیماری دیابت و نارسایی کلیه ایشان را آماده دیالیز کرده بودند که ایشان در تاریخ ۹۳/۰۳/۱۳ به اینجانب مراجعه نمودند و بلافاصله تحت درمان داروی گیاهی و اصلاح تغذیه قرار گرفتند. هم اکنون خانم مرادیان تزریق انسولین خود را قطع نمودند و قند خون ناشتا حدود ۱۱۰ و دو ساعت بعداز غذا حدود۱۴۰ میلی گرم در دسی لیتر دارند. اوره خون ایشان از ۲۰۳ به ۲۰ رسیده و کراتنین از ۳٫۶ به ۱٫۲ و پتاسیم از ۵٫۶ به ۴٫۸ رسیده است ، ودر سلامتی کامل بسرمی برند ( البته به یاری خداوند متعال ، الحمدالله رب العالمین ).

برای دانلود فیلم درمان دیابت وابسته به انسولین و نارسایی کلیه خانم گ. مرادیان لطفا اینجا کلیک کنید.

—————————————————————————————————————————————————————————————————————-

درمان دیابت وابسته به انسولین

بیمار آقای رضایی که از سال ۸۵ دچار بیماری دیابت شدند که بعلت قند خون بالا روزانه ۱۶ واحد انسولین صبح و ۱۶ واحد شب تزریق می کردند و همچنین روزانه ۳ عدد قرص متفورمین مصرف می کردند. آقای رضایی در تاریخ ۹۳/۰۵/۱۴ به اینجانب مراجعه نمودند و تحت درمان بیماری دیابت با اصلاح تغذیه و داروی گیاهی اینجانب قرار گرفتند که ایشان در عرض دو هفته تزریق انسولین و همچنین داروی متفورمین خود را قطع نمودند و هم اکنون قند خون ناشتا بین ۸۵ تا ۹۰ و بعد از غذا حدود ۱۲۰ میلی گرم در دسی لیتر دارند.

برای دانلود فیلم درمان دیابت وابسته به انسولین آقای رضایی لطفا اینجا کلیک کنید.

————————————————————————————————————————————————

درمان بیماری دیابت نوع دو

بیمار آقای زاکری که از سال ۸۷ مبتلا به بیماری دیابت گشته و علارغم مصرف داروهای ضد دیابت با دوز بالا و پرهیزات شدید غذایی، قند خون بالای ۳۰۰ تا ۴۰۰ داشته اند . بیمار پس از مراجعه به اینجانب تحت رژیم غذایی مخصوص دیابت و دمنوش های دیابت قرار گرفتند و هم اکنون قند خون ناشتای بین ۷۰ تا ۱۲۰ و دو ساعت بعداز غذای زیر ۱۴۰ میلی گرم در دسی لیتر دارند.

برای دانلود فیلم  درمان دیابت نوع ۲ لطفا کلیک کنید.

————————————————————————————————————————————————

درمان بیماری دیابت نوع دو

بیمار آقای مقدم که از ۲۲ سال پیش مبتلا به بیماری دیابت شدند و روزانه ۴ عدد قرص گلی بن گلامید و ۳ عدد فرص متفورمین مصرف می کردند. ولی با وجود مصرف تمامی این داروها قند خون ناشتا ایشان بالای ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلی گرم در دسی لیتر بوده و بنا به پیشنهاد پزشک متخصص غدد ، ایشان می بایستی بعلت مقاوم شدن  بدن شان در برابر این داروها به تزریق انسولین روی بیاورد. ولی ایشان از تزریق انسولین خودداری نموده و در تاریخ ۹۳/۰۸/۱۲ به اینجانب مراجعه نموده و بلافاصله  تحت درمان گیاهی مخصوص دیابت و اصلاح تغذیه قرار گرفتند که هم اکنون ایشان تمام داروهای شیمیای ضد قند خود را قطع نموده و قند خون ناشتا حدود ۹۷ و بعداز غذا زیر ۱۳۰ میلی لیتر در دسی لیتر دارند.

برای دانلود فیلم درمان دیابت نوع۲ لطفا کلیک نمایید.

———————————————————————————————————————————————–

برای دانلود فیلم درمان بیماری دیابت نوع دو لطفا اینجا کلیک کنید.

————————————————————————————————————————————————

درمان دیابت وابسته به انسولین و زخم دیابت
بیمار آقای م روناسی شصت ساله و کارمند که از ۴۰ سالگی مبتلا به بیماری دیابت بوده و از سال ۹۱ انسولین تزریق و همراه آن داروی متفورمین استفاده می کردند، که بنابه اظهارات ایشان قند خون وی علارغم تزریق انسولین و مصرف داروی متفورمین بالای ۳۹۵ بوده است.
بیمار در تاریخ ۹۳/۰۱/۲۱ بعلت زخم دیابتی انگشتان پای راست در بیمارستان جم تهران بستری گردیده ، که پزشکان متخصص تصمیم به قطع انگشتان پای راست ایشان را گرفته بودند. آقای روناسی از قطع انگشتان خود در بیمارستان جم تهران خودداری نموده و در تاریخ ۹۳/۰۲/۳۱ به اینجانب در موسسه حجامت ایران مراجعه نمودند و بلافاصله تحت درمان دیابت و زخم دیابت با داروهای گیاهی مخصوص اینجانب قرار گرفتند. هم اکنون زخم پای بیمار کاملا بهبود یافته و انسولین خود را که روزی ۶۰ واحد تزریق می کردند ، کاملا قطع نموده و قند خون ناشتا ۹۵ و دو ساعت بعداز غذا ۱۲۰ دارند.

برای دانلود فیلم درمان دیابت وابسته به انسولین و زخم دیابت آقای روناسی لطفا اینجا کلیک کنید.

—————————————————————————————————————————————————————————————————————-

درمان بیماری دیابت
بیمار خانم م محمدی ۵۰ ساله و خانه دار ، که از ۴ سال پیش بیماری دیابت گرفته و توسط پزشک متخصص داخلی خود تحت درمان با داروی متفورمین وگلیبن گلامید بوده است. بنابه اظهارت بیمار قند خون ایشان همیشه ناشتا بالای ۱۸۰ و دو ساعت بعد از غذا بالای ۲۷۰ تا ۳۰۰ میلی گرم در دسیلیتر بوده ، با وجودی که داروهای شیمیایی دیابت را مصرف می کرده است.
بیمار همچنین دچار کم کاری تیروئید ، فشار خون بالا ، یبوست ، نفخ شکم ، سابقه دیسک کمر و زانو درد ، ادم پا و سابقه کم خونی ( Hb : 11.2 ) بوده است.
اینجانب دکتر عارف قنبرزاده در تاریخ ۰۸/۰۴/۹۲ اصلاح تغذیه و داروهای گیاهی ضد دیابت بیمار را شروع نموده و به مرور داروهای شیمیایی متفورمین و گلیبن گلامید بیمار را قطع نمودم.
قند خون بیمار در تاریخ ۲۴/۰۴/۹۲ گرفته شد که قند ناشتا ۱۳۶ و دو ساعت بعداز غذا ۱۵۰ میلی گرم در دسیلیتر بود.
قند خون بیمار دوباره در تاریخ ۰۹/۰۷/۹۲ گرفته شد که قند ناشتا ۱۲۶ و دو ساعت بعداز غذا ۱۳۹ میلی گرم در دسیلیتر شد و وزن بیمار از ۹۴ کیلو به ۷۹ کیلو کاهش یافته است.
هم اکنون قند خون بیمار ناشتا ۱۱۳ و دو ساعت بعداز غذا ۱۳۵ میلی گرم در دسیلیتر میباشد و Hb:12.9 می باشد. بیمار حتی داروهای گیاهی خود را از حدود یک ماه پیش قطع نموده است و فعلا هیچ داروی را مصرف نمی کنند.

 

برای دانلود فیلم درمان بیماری دیابت لطفا اینجا کلیک کنید.

——————————————————————————————————————

برای دانلود فیلم درمان دیابت نوع ۲ کلیک کنید.

برای دانلود کلیپ درمان زخم دیابت لطفا کلیک نمایید.


برای دانلود فیلم درمان دیابت نوع یک لطفا کلیک کنید.

برای دانلود فیلم درمان دیابت نوع یک  کودکان لطفا کلیک کنید.


 

دانلود فیلم درمان زخم دیابت با خطر قطع پا شماره یک

دانلود فیلم درمان زخم دیابت با خطر قطع پا شماره دو

دانلود فیلم درمان زخم دیابت با خطر قطع پا شماره سه


 

برای دانلود فیلم درمان سرطان مغز لطفا کلیک کنید.

برای دانلود فیلم درمان دیابت لطفا اینجا کلیک کنید

لطفا برای دانلود فیلم درمان بیماری سارکوم کاپوسی اینجا کلیک کنید

 

 

 

——————————————————————————————————————

 

درمان سرطان لوزالمعده ( پانکراس )

 

برای دانلود فیلم درمان سرطان لوزالمعده ( پانکراس ) لطفا اینجا کلیک کنید.

 

بیمار آقای ص. کارگر ۵۷ ساله که در سال ۹۳/۱۰/۱۵ بعلت بیماری سرطان لوزالمعده تحت عمل جراحی توسط پزشک جراح خود در بیمارستان محلاتی تبریز قرار می گیرند و بعلت بدخیم بودن تومور به دکتر فوق تخصص آنکولوژی جهت ادامه درمان به روش شیمی درمانی معرفی می شوند. بیمار دو مرحله شیمی درمانی انجام می دهند ولی بعلت وخیمتر شدن حال بیمار ، بطوری که بیمار حتی قادر به حرکت هم نبودند از ادامه شیمی درمانی خودداری می نمایند و در تاریخ ۹۴/۰۱/۲۲  به اینجانب جهت ادامه درمان مراجعه می نمایند. پسر بیمار اظهار می داشتند که پزشکان معالج فقط حدود ۳ ماه امکان زنده ماندن بیمار را به خانواده بیمار داده بودند و خود بیمار تا کنون از این موضوع بی خبر می باشد، چون سرطان لوزالمعده جزع بدخیمترین و حتی با شیمی درمانی غیر قابل درمان می باشد. بنده در مرحله اول بیمار را از مصرف لبنیات ، گوشت و کربوهیدرات ها مانند قند و شکر مصنوعی منع مطلق نموده و بیمار را وادار به گیاه خواری و خام خواری نمودم و با تجویز داروهای ضد سرطان گیاهی خود تحت درمان قرار دادم. با این روش درمان بیمار بهبودی کامل خود را در عرض ۳ ماه بدست آوردند و طبق آخرین سونوگرافی که از پانکراس ( لوزالمعده ) بیمار انجام گرفته ، هیچگونه اثری از تومور و غده سرطانی در لوزالمعده بیمار مشاهده نشد که جواب سونوگرافی را در زیر مشاهده می فرمائید و کم خونی بیمار نیز کاملا برطرف شده است و بیمار هم اکنون در سلامتی کامل به سر می برد.

بیماری سرطان از ۲۵ سال پیش به راحتی قابل درمان می باشد ، ولی بعلت نفوذ  و قدرت مافیای کمپانی های داروسازی در امور پزشکی و در اختیار داشتن رسانه های گروهی ، از انتشار اطلاعات صحیح و علم نوین در مورد درمان بیماری سرطان و بیشتر بیماری ها خودداری می نمایند ، بطوری که مافیای کمپانی های داروسازی فقط و تنها از فروش داروهای شیمیایی ضد سرطان خود سالیانه حدود سیصدوشصت میلیارد دلار درآمد دارند. بیشتر بیماران سرطانی جان خود را در اثر عوارض جانبی داروهای شیمیایی ضد سرطان، از دست می دهند و نه بعلت خود بیماری سرطان.

علت بیماری سرطان هم اکنون در دنیا در مراکزعلمی و پژوهشی غیر وابسته به مافیای کمپانی های داروسازی کاملا شناخته شده است و علت اصلی آن بعلت ازدیاد رادیکال های آزاد و ضعف سیستم ایمنی بدن در اثر کمبود ریز مغزی ها و کمبود ویتامین ها مخصوصا ویتامین C و ویتامین E در بدن در اثر سوء تغذیه می باشد و در درجه اول اصلاح تغذیه نقش اساسی را در درمان بیماری سرطان بازی می کند.                              

حالا یک سوال اساسی از مافیای کمپانی های داروسازی؟ داروی ضد سرطان شیمیایی که خود در درجه اول نابود کننده سیستم ایمنی بدن بیمار به شمار می رود ، چگونه می تواند به عنوان درمان در بیماری سرطان مورد استفاده قرار بگیرد؟ طبق آمار جهانی فقط  ۲ درصد از بیماران سرطانی جان سالم از شیمی درمانی می برند و ۹۸ درصد بیماران سرطانی در اثر عوارض جانبی داروهای شیمیای جان خود را از دست می دهند! 

Scan-151010-0007

 

—————————————————————————————————————————————————

 

درمان سرطان روده ( درمان کانسر کولون ) 

برای  دانلود فیلم درمان کانسر کولون لطفا اینجا کلیک نمایید.

 

بیمار آقای ق. تکریم شهریور  ۶۶ ساله که در تاریخ ۹۴/۰۳/۳۰ بعلت مشاهده خون در مدفوع  در بیمارستان قوامین تهران توسط دکتر مقدسی کولونوسکوپی می شوند که معلوم  می شود ۵۰% روده توسط تومور احاطه شده و بیمار به بیمارستان امام خمینی تهران جهت عمل جراحی معرفی می شوند. بیمار از انجام عمل جراحی خودداری نموده و در تاریخ ۹۴/۰۵/۰۱ به اینجانب  جهت ادامه درمان مراجعه می نمایند. بنده در مرحله اول بیمار را از مصرف لبنیات ، گوشت و کربوهیدرات ها مانند قند و شکر مصنوعی منع مطلق نموده و بیمار را وادار به گیاه خواری و خام خواری نمودم و با تجویز داروهای ضد سرطان گیاهی خود تحت درمان قرار دادم. با این روش درمان بیمار بهبودی کامل خود را در عرض ۳ ماه بدست آوردند و طبق آخرین کولونوسکوپی که در تاریخ  ۹۴/۰۸/۲۴  انجام گرفته ، هیچگونه اثری از تومور و غده سرطانی در روده بیمار مشاهده نشد که جواب کولونوسکوپی را در زیر مشاهده می فرمائید.

 

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

 

 درمان فیبروم رحم

 

111111111111111

——————————————————————————————————————————————————-

 درمان فیبروم رحم

 

2222222222222

——————————————————

 

برای دانلود فیلم درمان زخم دیابت و بیماری دیابت لطفا اینجا کیک نمایید.

یک دیدگاه نوشته شده است! می توانید دیدگاه خود را بنویسید

  1. وب سایت تغذیه و سلامت nutritionandhealth.ir
    تغذیه همانند دارو در بدن عمل می کند . بسیاری از بیماری های عصر حاضر مانند دیابت ، گرفتگی عروق قلبی و مغزی و سرطان ها و بیماری های خود ایمنی بطور عمده ناشی از وضعیت تغذیه جوامع کنونی است . محصولات فراوری شده مانند انواع روغن ها و قند و شکر عامل اصلی بسیاری از بیماری ها و قاتل خاموش انسان هاست .
    در وب سایت تغذیه و سلامت nutritionandhealth.ir اطلاعات فراوانی به صورت متن و فیلم و عکس و دانلود کتاب در زمینه درمان بیماری های مختلف با روش تغذیه در اختیار شما قرار می گیرد .روش درمان بیماری ها با تغذیه ، ساده تر و موثرتر از روش درمان با داروهای شیمیایی و گیاهی است .
    وب سایت تغذیه و سلامت nutritionandhealth.ir

دیدگاه خود را به ما بگویید.